Gig Book News

1000 angielskich słówek. Ilustrowany słownik angielsko-polski; polsko-angielskiPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Tomczyk Sylwia, Smith Michelle

Ucz się przydatnych słów z pomocą wesołych ilustracji!Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci! zabawne ilustracje przedstawiają codzienne życiowe sytuacje każde słowo angielskie jest podane wraz z wymową i polskim tłumaczeniem po każdym bloku tematycznym zamieszczone są typowe, często używane zwroty na końcu książki znajduje się kompleksowy słowniczek opracowanie zawiera informacje na temat wymowy i języka angielskiego Dla kogo przeznaczony jest słownik?Słownik przeznaczony jest dla dzieci, ale nie tylko dla nich. Lekka forma ułatwi opanowanie podstawowego słownictwa także osobie rozpoczynającej naukę języka angielskiego.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


Ucz się przydatnych słów z pomocą wesołych ilustracji!Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci! zabawne ilustracje przedstawiają codzienne życiowe sytuacje każde słowo angielskie jest podane wraz z wymową i polskim tłumaczeniem po każdym bloku tematycznym zamieszczone są typowe, często używane zwroty na końcu książki znajduje się kompleksowy słowniczek opracowanie zawiera informacje na temat wymowy i języka angielskiego Dla kogo przeznaczony jest słownik?Słownik przeznaczony jest dla dzieci, ale nie tylko dla nich. Lekka forma ułatwi opanowanie podstawowego słownictwa także osobie rozpoczynającej naukę języka angielskiego.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Słownik Polsko Angielski Pdf


Książki w formacie PDF 1000 angielskich słówek. Ilustrowany słownik angielsko-polski; polsko-angielski PDF. E-booki publikują twoją książkę Tomczyk Sylwia, Smith Michelle.

Słownik Angielsko Polski Z Wymową FonetycznąGig Book News Links


Contact Email